Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prestige place

5 posters

Goto down

Prestige place Empty Prestige place

Příspěvek pro Vinci Wed Aug 20, 2008 9:55 pm

Chtěl bych se tu domluvit na prestige-kách. Jako to pravý ořechový pro Vinciho styl boje i mimobojový situace se mi zdá Assassin. Proto se tě ó DM chci zeptat jestli to je realný ze všech možnejch hledisek. Aby to nějak nenarušilo dějovou linii, myslel jsem, že bych se hlásil do guildy assassinů ještě před naší velkou výpravou.. a až ted po nabytí zkušeností uspěl.. nebo tak nějak, prostě nevim jak máš vymyšleno pozadí Rankoru, jak to udělat s výcvikem, popřípadě s tim, že pro assassina z GM musí být člověk evil... nebo to mám vymyslet sám?
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Lok´Ar Wed Aug 20, 2008 11:55 pm

evil postava by ale byla hodne dobra, to by byli poradny konfliktiky v parte,..go for it .)
udelej to jak si rikal, vymysli si to sam a marty kdyby neco nesedelo tak ti to akorat upravi..ja sem si taky udelal story, ne zrovna kvuli prestigce..nak se to tam zabuduje, urcite..assassin bude supa .)
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue3400/6000Prestige place Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Flavis Thu Aug 21, 2008 12:30 am

Já bych se zase rád přihlásil na akademii a tajně bych doufal, že mě vyberou jako generála/správce a budu moct vést jeho jednotky a pomáhat obraně státu. Neřikam hned teď, ale v budoucnu určitě. Warmaster pak na vyšší dostane hrádek a území ke správě a já bych si rád vyžádal něco hodně konfliktního v přední linii. Není to class plná super abilit, ale spíš se specifickym rp. Je to trochu konfliktní, proto to sem píšu dopředu, jestli to pujde. Prostě udělat něco pro obranu světa starým dobrým způsobem - zavelet z hradu armádě a jít tam ty záporáky zrubat jak prase:-)
A nebo pokud by byl marty svolnej a umožnil mi dwarven defendera i pro humana (jiný prerequisity splňuju nebo splnim pozdějc), tak bych hrál plechovku na druhou. Navíc se to dá výborně zkombinovat s mym novym tactical featem a udělá to ze mě totální tank:)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Vinci Thu Aug 21, 2008 6:49 pm

Tož já nevim jestli stát se evil by byla ta správná volba. Abych pak v zájmu RP ostatních nezůstal v kaluži krve v pangejtu, nebo jako erotická pomůcka bohaté šlechtičny coby důsledek setkání s baziliškem.. .) Nicméně kdyby měl někdo luxusní nápad jak zapasovat prestige assassina do příběhu, nebránil bych se mu.
Flavis: Né že by se mi nelíbilo bydlet na hradě, ale víš jak dlouho tulák vydrží na jednom místě... .) A human defender by mi k tobě přece jen sedl víc. A proto volám po emancipaci lidí!!!
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Lok´Ar Thu Aug 21, 2008 7:10 pm

vinci > luxusni napad to neni, ale malej napad sem ti poslal via PM ;]
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue3400/6000Prestige place Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Flavis Thu Aug 21, 2008 7:50 pm

Hmm, tady někdo tajnůstkaří... ještě že si to mužu jako admin taky přečíst:D

Evil postava pls ne, fakt bych s tim měl problem, ja tohle dělat NESMIM, mam to v kodexu, už takhle mame štěstí, že nikdo se u nás nijak zle "nechová". Jsem pro menší hádky o povaze nějakýho činu a tak, ale jako otevřeně evil assassin.... no... ale museli bysme spolu držet kvuli kamenum, to jo. já jsem pro non-evil.)
precizní zabiják mužeš bejt svym zpusobem i jako nezlej, stejnak sneak attack apod už v podstatě sou assassinský věci a zlděj zlej nemusí bejt. prostě si elitní bojovej zlodějík s faakt dobrou muškou a speciálním výcvikem ale žádnou vnitřní deviací:-P (imho)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Lok´Ar Thu Aug 21, 2008 7:57 pm

evil by slo taky..a necti mi zpravy je to hnus ;], evil muzes bejt i skryte, chovat se na venek jako hodnej, medovej hosanek, kterej ale potaji pripravovuje nasi zkazu/unos/kill. jediny co je blby ze flavis je detektor..[ale urcite muzes domluvit s martym nakej predmet kterej jakozto assik s sebou nosis, kterej zabranuje detekci tvyho presvedceni - napr.]
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue3400/6000Prestige place Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Flavis Thu Aug 21, 2008 8:11 pm

Jakej smysl je bejt evil, když se navenek chováš jako hodnej celou dobu?.) jakože hodně skrytej hodně evil?:-) krom toho, ze flavis je pissed off detektor je taky Lok'Ar priest of Pelor:-P (btw, takovej předmět na schování je a myslim, že neni moc drahej) Pak nemá smysl držet paladinskej kodex nebo jakoukoli morální zásadu, protože děláme pořád ustupky. kdybych byl jen LG fighter, proč ne, ale ten palach je v tomhle divně dogmatickej:(( ale nikomu nebránim, jen nám to zkomplikuje situaci.-)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Lok´Ar Thu Aug 21, 2008 8:47 pm

samozrejme to muze projevovat nekdy, viz ta zprava co sem mu psal..to by moh bejt klidne hnusnej kazdou chvili. kdybych si delal postavu znova byl bych evil :] ale nenutim to jirimu to vubec.. jenom pisu ze by to slo ;]
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue3400/6000Prestige place Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Flavis Thu Aug 21, 2008 9:06 pm

Jo, jako já to taky nikomu neberu, jen prostě řikam, že je to komplikace:-P btw, tu zpravu sem fakt nečel, myslim, že to ani nejde:)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Vinci Thu Aug 21, 2008 11:48 pm

Já taky nemam rád tajnůstkářství a vzhledem k tomu, že nejsme ongame a o nic nejde..: Jenuk navrhoval, že bych měl jako rukojmího někoho blízkého z hráčů a vy se kvůli tomu museli chovat hezky. Špatnej nápad to není, dík za něj, jen tak dál.. ale myslim, že stačí rozpory vašeho good/lawfull a neutral/chaotic... a být evil, tak todle by vedlo dřív nebo později k rozchodu družiny.. například proč bych jako chaotic evil se snažil pomáhat světu atp., když bych mohl ten budr dobře střelit, nebo ho využít pro osobní účely.. Spíš jsem myslel jakože kvůli vražedným schopnostem a magii se přidat k assassinům a ve chvíli kdyby se mi nehodili se vydat vlastní cestou ať už bych je prásknul, zradil, nebo prostě se jen cvičil sám. To by mohlo vést ke správný mimoliniový zápletce...
Nicméně na evil postavě by mě lákala možnost výraznějšího hraní postavy, páč moje přesvědčení se mi zdá, že se projevuje tim, že se ve většině situací do ničeho nesere.. jenonže proč bych vůbec měl v partě samejch dobráků zkazit pro nic za nic svou povahu.
No kdyby měl někdo ještě nějakej nápad, SEM s nim.
P.S. Proč jsi dal někomu větší práva na fóru?! To je pěkně unfair.
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Sep 01, 2008 1:58 pm

Nutná prerekvizita je být any evil přesvědčení. Na tom se měnit nic nebude. Další podmínkou je kontaktovat nějakou organizaci, která má přostředky a znalosti k tomu naučit takhle specifický řemeslo... s výcvikem by byla samozřejmě spojena změna přesvědčení v rámci nějakýho vymývání mozku. + by se k tomu vztahovala pravděpodobně práce pro spolek za slušný prachy, ale ty činy budou stát asi za to:) Assasini prahnou spíš po uspokojení vlastní potřeby dokázat si, že jsou ve svém řemeslu dokonalí, než po penězích a radší se nechaj najmou na těžkou misi, která je pro ně výzvou a prověří jejich možnosti na samou hranici, než na mučení strážnýho, který překazil zásilku pro šéfa. Assasini jsou vždycky ambiciózní, povrchní a přesvědčený o svojí dokonalosti. Často pokud jsou někdy a někým pokořeni např. v boji, mají tendeci uchylovat se k tomu, že jejich život byl promarněnej, jelikož i po jejich snažení nebyli nejdokonalejší.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue1450/2000Prestige place Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Vinci Tue Sep 02, 2008 3:22 pm

Ted ti pořádně nerozumim. Je to tedy prerekvizita, nebo až nutná změna v rámci výcviku? Jak dlouho by jsi si představoval ten výcvik? Já právě nevim jestli je něco takovýho u nás možný.. sice si každej může dělat co chce, ale už jenom ten čas co bych strávil hledáním tý organizace by se všichni unudili k smrti a pak jako že bych přes výcvik třeba měsíc nehrál? K tomu questy u kterejch si nedokážu představit, že by se jich účastnili 2, natož celá parta.. to je z toho single player.
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Sep 02, 2008 3:36 pm

Nech to na mě, o příběh se postarám, záleží jestli máš zájem nebo ne, abych si nelámal hlavu nadarmo. Bude stačit rozhodit sítě po Rankoru a zbytek už obstarám já.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue1450/2000Prestige place Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Vinci Tue Sep 02, 2008 6:12 pm

Tak jo, pujdu do toho, ale musim teda i rozhodit sítě po předmětu co schovává mé přesvědční.. abychom mohli s flavisem vedle sebe fungovat
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Sep 02, 2008 6:36 pm

Vzhledem k tomu, že už mezi váma jeden Lawfull Evil je a žádnej předmět taky nemá....Smile
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue1450/2000Prestige place Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Lok´Ar Tue Sep 02, 2008 7:33 pm

fakt? tak to skryva teda mistrne ;]
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue3400/6000Prestige place Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Sep 02, 2008 7:35 pm

On se moc Evil po většinu času nechová... scratch
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue1450/2000Prestige place Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Vinci Tue Sep 02, 2008 8:01 pm

Tak to je jeho problém, třeba má nejaký složitý plány. Já bych nechtěl pípat při jakymkoli paladinskym detektoru.
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Melloth Wed Sep 03, 2008 12:31 am

No asi by to fungovalo tak, že by si nás třeba musel nějak přesvědčit, abny sme ti pomohli, nebo nás do toho nějak zatáhnout, aby z toho nebyl singl. Myslim že by se to dalo zakomponovat snad
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro DM Omegaboy Wed Sep 03, 2008 10:19 am

De o to o co máš větší zájem z těch dvou prestige classů, na obouch by jsme se nějak dohodli. Určitě by se to nejmenovalo Dwarven defender, ale třeba Juggernaut. Udělali by jsme tam nějaký minor changes a nová prestige class je na světě. Jen řekni na kterou se cejtíš víc.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue1450/2000Prestige place Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Flavis Wed Sep 03, 2008 10:28 am

No, ten Juggernaut je spíš o schopnostech a Warlord zase o tom, že dostává hrad, jinak nic přímo aplikovatelnýho v boji nemá (pokud nevelí pluku Very Happy). Vzhledem k tomu že sem vepředu a de mi o krk, tak bych se rád zabezpečil jako defender. Alespoň budou nějaký maký bonusy AC apod...
tak se dneska dohodnem;)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro DM Omegaboy Wed Sep 03, 2008 10:33 am

Určitě, stejně tak se budu muset dohodnout s Vinčim. Teď sem v práci a pekelně se nudim:(
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue1450/2000Prestige place Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Flavis Wed Sep 03, 2008 10:38 am

Mi povídej, já za čtvrt hodiny vyrážim:(
Stejně je pro mě Defender záležitost asi až na desátý, abych nabral featy a tak... ted mě čeká ten tactical feat "shock trooper." sem zvědav, jak bude vypadat kombinace chargovacího bojovníka s defenderem:-) prostě tank bom
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Prestige place Left_bar_bleue0/0Prestige place Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Prestige place Empty Re: Prestige place

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru