Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co budeme příště dělat?

4 posters

Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Sep 02, 2008 2:28 pm

Sem bych prosil, před každym DnD vyjádření toho na co se chystáte a co by jste rádi prozkoumali/objevili/zabili nebo vykradli:) Ať si můžu příslušně připravit. Divim se, že sem to sem nedal už dřív, ale do teď byl příběh celkem spoutanej mejma plánama. Máte volnou ruku, tak toho využijte. Je jasný, že občas nebude volnost pohybu, takže bude stačit pár slov:)

Dík předem za spolupráci.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue1450/2000Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Flavis Tue Sep 02, 2008 3:10 pm

No nevim, jak to vidiš s těma prestige class, co sem ti psal. podle toho bych se osobně zařídil já.
co se týče celodružinovýho plánu, navrhuju zajít na akademii za tím kontaktem a zeptat se ho, jak se věci mají z ne-elementárního pohledu na věc a zase nasát nějaký střípky o veži rovnováhy a prstenci, když něco vypadne a podle toho se zařídit.
dál bych si moc rád vyříkal problém s kýmkoli, kdo na nás posílá zabijáky.
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue0/0Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Lok´Ar Tue Sep 02, 2008 5:17 pm

nevim proc, ale me nak mi prirostlo k srdci to trpaslici mesto, porad premejslim co se tam asi deje..nakej posel od tamtud kterej se ztratil nekde kousek od rancoru jeste pred tim nez stacil dorucit poselstvi, popr. naka sluzba pro toho frajerskyho trpajzlika v rancoru by potesila..jinak hlavni smery co rikal flavis sou ok ;]
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue3400/6000Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Melloth Wed Sep 03, 2008 12:25 am

Jo souhlasim...klasický kroky pro postup v hlavním příběhu, čili akademie a tak podobně, ale to asi máš připravený, takže to je jasný. Jinak co se mě týče nemam zatim žádný speciální plány, kromě hádání se se všema co mě urazí, zabíjení těch co mě urazí hodně a slastné smání se nad mrtvolou namyšleného čehokoliv:) To je muj plán, jinak jsem v rámci možností spokojenej...a nic víc mě teďka nenapadáSmile
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue0/0Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Lok´Ar Sat Sep 13, 2008 1:00 pm

Příště bych chtěl shánět baráček, trochu zařídit atd. Pak myslím že by nebylo ke škodě zajít na akademii a zjistit co vrah věděl a dál vyšetřovat. Jinak Vinci by mohl kontaktovat svoji vysněnou grupu ale to je na něm Smile.
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue3400/6000Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Flavis Sun Oct 05, 2008 4:32 pm

Jako na hovno... fakta: zloděj umřel, sme bez jména, kontaktu, spojky, čehokoli...
co budeme dělat? kam pudeme?
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue0/0Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Lok´Ar Sun Oct 05, 2008 4:48 pm

Hmm co muzeme delat, nemame kontakt na nekoho co neco vi.. Mozna bysme se mohli nazdarbuh rozbehnout po meste a hledat nakyho znalce Rudych carodeju, co zustal chlastat v zapadly hospode. V tom nevidim moc budoucnost.. Nebo zjistit cokoliv o skupine Stribrneho svitu, to navrhoval Flavis, bude to ale stejny - hledat po hospodach.

V knihovne je knihovno, mag vi jenom ze je vez rovnovahy, cimz zrejme jeho znalosti konci..Sfinga se odletela nekam parit. Elfove mozna by sli zkusit, ale nak netusim co oni by o tom mohli vedet, podle me sou jenom dlouhozijici ekologove, takova longshot..

Dal bysme mohli navazat vztahy s nakejma slechticema, treba maji mocne pratele co neco vi.. Hmm spis mi prijde ze jenom sedi v sidlech a resi kdo se jak oblika nez aby resili neco poradnyho.

Mno pak bysme mohli omrknout mesta na zapade a zjistit co se stalo s trpatownem, ale to je jeste vic random nez elfove.

Blbosti s sutrem jsou v dalsim topicu, ale ty nepomuzou stopro.

Je to v riti.

edit : zkusim jeste zajit za tim predstavenym rancorskyho chramu, treba bude neco vedet, nebo aspon nakej ukol pro nas, pri jehoz reseni bysme mohli zase na neco prijit.
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Co budeme příště dělat? Left_bar_bleue3400/6000Co budeme příště dělat? Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co budeme příště dělat? Empty Re: Co budeme příště dělat?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru