Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hodnocení RP jednotlivých session

Goto down

Hodnocení RP jednotlivých session Empty Hodnocení RP jednotlivých session

Příspěvek pro DM Omegaboy Sun Aug 03, 2008 10:35 pm

3.08.2008

Flavis: Menší výhrady k paladinskýmu chování, ale jinak v pohodě. Po ICQ rozebráno a půjde se zlatou střední cestou:) (Pokud to nejde dvoukilovym kladivem, pujde to šestikilovym aneb jak jsem se stal fighterem Laughing )

Lokar: Klerikovská apatie, už sem si zvykl a dokonce to beru jako část RP;) Jinak si myslim, že ta role na tebe celkem sedí. Už se těšim na vyšší lvly a tvoje kouzla. Vždycky mi přišly kreativnější, než ty kouzelnický a ty si s nima umíš vyhrát:) Jen nebejt línej si je přečíst.

Vinci: Taky trochu apatie, ale chápu např. díky rychlímu vyřazení z boje v prvním souboji. Jenže co čekat, když tam naběhneš a neodpočítáš si kostičky od nich. (Trochu metagame thinking, ale o tom už to na battle gridu je;) ) Jinak fajn, že mi připomínáš ještěrku. Cpi mi jí furt, mám co dělat nezapomenout na to někoho z vás a ještě myslet na ní, dík:) Jinak by to chtělo se trochu zapojovat do kecání, vim, že přes ukecanýho paladina a kouzelníka je těžký se prosadit, ale když budeš dost křícet Cool Jinak, nepřemejšlel si o nějakym říznutí toho čistýho zloděje?

Melloth: Dneska suveréně nejlepší výkon. Kecal, makal a já sem se u toho bavil:) Čaroděj jak vyšitej, lehko ho nasrat, těžko uklidnit a vždycky z toho dokáže vytěžit:)
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Hodnocení RP jednotlivých session Left_bar_bleue1450/2000Hodnocení RP jednotlivých session Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Hodnocení RP jednotlivých session Empty Re: Hodnocení RP jednotlivých session

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Aug 05, 2008 8:52 am

04.08.2008

Flavis: Vykrystalizovává pravá povaha herní postavy. Už teď bylo vidět, že sis bez těch upjatejch paladinskejch manýrů celkem oddechl, ale mysli na to, že stále ti Pelor propůjčuje moc a může tě o ní připravit;) Jinak super pokec, bezva zahraný a jen tak dál. Jako jedinej velmi dobře popisuješ melee útoky, takže doufám, že ke tvý spokojenosti to většinou i adekvátně ohodnotim nějakym bonusem:)

Lokar: Skvělej klerik, já bych ho osobně takhle zahrát asi nedokázal. Modlitba, kouzlení no prostě všechno okolo je fakt vyšperkovaný. Oceňuju i správnej repertoár kouzel a jejich vhodný využití. *tlesk*

Vinci: Od minula velkej krok dopředu a nenápadnýho zlodějíčka hraješ úspěšně. Ale jelikož je zloděj hodně závislej na správnym pohybu po bitevní pološe, flanku a sneak attacku, tak v mnoha situacích je ten potenciál postavy příliš nevyužitej. Musíme zkusit vymyslet nějakou kombinaci co by toho zloděje podpořila v tom co už umí teď a ne u něj vytvořit další slabší abilitky jako kouzlení, u kterejch bude trvat zase věky než je nalevluješ do použitelný podoby.

Melloth: Něco se kolem pohnulo. Fireball!!! Zahlídl si stín. Fireball!!! Už to začíná bejt DnD a s mágem na vyšší úrovni začne přituhovat i mejm nestvůrkám. Bezva RP mága co mu (s nadsázkou) moc stoupá do hlavy. Myslim, že ty ani o nějakym multi classu zatim neuvažuješ. Gimme more power8) Jen bych měl výhradu k jedný věci, nepopisuješ kouzla. Nemusí mít standardní formu, stačí trochu fantazie a neboj se, že by to zůstalo bez odměny. Těžší savy na tvoje kouzla, bonusky do dmg atd.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Hodnocení RP jednotlivých session Left_bar_bleue1450/2000Hodnocení RP jednotlivých session Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Hodnocení RP jednotlivých session Empty Re: Hodnocení RP jednotlivých session

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Aug 11, 2008 1:00 pm

08.08.2008

Dneska to vezmu souhrně, protože to bylo jednoznačně nejlepší session z hlediska RP, rozhovorů, přirozenýho jednání postav, taktiky boje etc.

Celkem mě překvapuje, že ač máte společnou cestu, vize a postoj k příběhu, dokážete se od toho odprostit a jednat v jednotlivých situacích zcela individuelně a ne jako jedinec. Každej se k tomu staví vlastním pohledem a že jich máme co postava to originál. Takže i v rámci skupinky vzniká kýžená interakce, který se nám nikdy v minulosti nepodařilo docílit a skutečná povaha vašich postav (tak jak si jí právě vy hrajete) vyplouvá na povrch. Je dokonale poznat kdo se dívá ve hře očima svojí postavy nebo toho kdo jedná jako hráč.

Doufám, že na chatě se to povoze ve stejném a ještě lepším duchu!
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Hodnocení RP jednotlivých session Left_bar_bleue1450/2000Hodnocení RP jednotlivých session Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Hodnocení RP jednotlivých session Empty Re: Hodnocení RP jednotlivých session

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Aug 19, 2008 4:43 pm

Chata - 15.08. - 17.08.2008

Nestíhám, omlouvám se a co nejrychleji doplnim...
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Hodnocení RP jednotlivých session Left_bar_bleue1450/2000Hodnocení RP jednotlivých session Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Hodnocení RP jednotlivých session Empty Re: Hodnocení RP jednotlivých session

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru