Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zpětná vazba

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Zpětná vazba Empty Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Sun Aug 03, 2008 10:44 pm

Sem bych prosil vaše výhrady ke mně, příběhu, stylu vyprávění, boje, hodnocení a prostě čehokoliv co by se týkalo mně, vedení hry a vám by nešlo pod fousy nebo se vám naopak zamlouvalo.

Thx guys.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Sun Aug 03, 2008 10:56 pm

hele myslim ze te jen tak nekdo nebude kritizovat, osobne bych si na delani GMka nikdy netroufnul a dnd me bavi jak svin coz je pro tebe dobra vizitka.)..mozna skoda ze trosku zapadly ty specialni bonusy napr. na kouzla kdyz dobre popises, chvili sem to zkousel ale asi blbe takze bonusy nebyly a pak sem od popisovani fearu a blesu (vic sem toho nemel) upustil Smile, ale prislo mi to jako supa napad.. Jinak bych ti zakazal zelenou kostku a to je asitak vsechno Cool
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Sun Aug 03, 2008 10:59 pm

Máš recht, za dobrý popisy sem na to pěkně kašlal, protože sem byl rád, že stíhám uhlídat hladkej průběh celýho souboje a vůbec vymyslet taktiku za všechny moje postavičky, aby z nich taky vypadlo něco kloudnýho. Od příště tz. zejtra můžeš zase začít s plnou vervou, slibuju, že to odměnim. U melee útoků sem se občas snažil něco vykutit. Teď bude i u kouzel a motliteb. I promise!

Edit: Zelená kostka. Po pravdě je to trochu zavádějící, jelikož mám desetkrát víc hodů než vy a Vy si převážně všímáte těch velkejch (protože vás zraní, naserou, nakazí atd.Smile) a ty malý prostě vypouštíte. V tom množství těch hodů prostě nějaký vysoký jsou. (Ale co když je magická a co by na to řekl Jan Tleskač?) Všechno je možný, tohle je moje teorie... moc nevěřim na to, že by byly z nějakýho kombinovanýho materiálu, někde byla třeba těžší a tim ovlivňovala hody.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Sun Aug 03, 2008 11:29 pm

ale ta tomasova je hodne divna, uznej Smile, zrejme ho ceka stesti v lasce..zrejme celou nasi partu..po dnesku

jo a jen sem tak uvazoval, vis jak jsme ti kazdej rikali story postavy na zacatku..planujes to nejak rozvadet, nebo to zustane v pozadi..Ja tam hledam jednoho typka, nevim jestli si pamatujes..v prvnich asi trech dobrodruzstvich sem se na nej sem tam vyptaval, nacez sem to taky vzdal, pac sem si rikal ze kdyz neutikal vesnici kde zerou jenom kedlubny, ani dalsi vesnici masozroutu, tak urcite neutikal timdle smerem Smile..jde mi o to ze sem chtel hodit na forko nakou historii postavy, pro dochuceni, a nevim co tam vsechno mam napsat, jestli todle vynechat, popr. to cely prekopat.. Question
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Sun Aug 03, 2008 11:58 pm

To sem taky přemejšlel, jak s historií postavy. Ne že by to bylo na román, ale je to fajn. I když stejnak moc tyhle věci neřešíme v družině a na cestách po dungách málokdy potkáš něco co s tebou souvisí... ale třeba to bude inspirovat martyho:-)
Btw... popisy je těžký uhlídat na obou stranách... to hned zapadne, jak na to jedna strana přestane myslet.... by chtělo nějakou kartičku s to 10 co nezapomenout během dnd:D
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Aug 04, 2008 12:03 am

Já bych potřeboval alespoň formát A3, ale když mi napíšete sem na fóru váš příběh, cíle nebo ideály postavy, určitě nad tim pokoumám a pokusim se to nějak zakomponovat. Ono od začátku se to všechno nějak změnilo a překopalo, takže uplně na to nebyla vhodná doba, ale nezapoměl jsem na to a zrovna včera jsem nad tim přemejšlel. Tak směle do toho a něco stvořte.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Mon Aug 04, 2008 12:04 am

jo tak taky si rikam, dnd je tak malokdy ze si to chceme co nejvic uzit, dostat se co nejdal a vzbudit u ohne treba rozsekanyho jiriho a vyptavat se na jeho detstvi me napadne vzdycky az doma Smile..jj nejde to vsechno sledovat, karticka by byla good, ale asi by to nebylo top10 ale top20 nejmin .)
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Mon Aug 04, 2008 12:16 am

vzbudit u ohne treba rozsekanyho jiriho a vyptavat se na jeho detstvi: tohle dávám do kartičky top 5 Very Happy
zítra to rozjedem a zvedneme rating.)
Jinak dneska dávám rating celkovýho zážitku 70% (lezení po hoře mělo 100% )
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Vinci Mon Aug 04, 2008 11:06 am

To nechápu, jestli budu rozsekanej, tak vám asi o svym dětství povim kulový, ne? ... ale jestli mám bejt rozřezanej při prvnim ohni, může mi to někdo napsat? Narad bych jel z Prahy, abych se na vás mohl jen koukat Wink
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Aug 04, 2008 11:14 am

To bylo myšleno tak, že neni nejlepší doba po nějakym epic fightu s phase spiderem v kapse 2 km nad zemí rozsekanej téměř na kousky rozprávět o nějakym dětství a ideálech:) Ne že tě rozsekaj u ohně Laughing
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Vinci Mon Aug 04, 2008 3:09 pm

Na skále bych to vyprávěl třeba proto, že se mi zrovna promítal život před očima.. Wink Ale když už jsem na kousíčky u ohně, to už mam dopromítnuto. Idea Crying or Very sad
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Aug 04, 2008 3:18 pm

Njn ne všechny herní situace se hodí k tlachání a většinou nás tlačí čas, tak místo žvanění chtěj všichni postoupit v příběhu... to RP nepřidá, ale zároveň se to musí kloubit s hratelnostíSmile
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Mon Aug 04, 2008 11:48 pm

Dnesni dnd rating 80% prinejmensim Smile, skoda ze Vinci mel smulu a zkamenel -asi si to tak neuzil...jinak bych vyzdvihnul baziny - skvely Smile
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Tue Aug 05, 2008 10:06 am

Bažiny byly skvělý - atmosféra, spád, prdel. A trol obzvlášť (měl smulu no:-) ), tma, bahno, pochodně, houf bezbranejch lidí... fakt bitka pro paladina jak má bejt. A docela sme si ho podali, i když sme na něj vyplácali docela hodně věcí, takže ještě tak dva, tři a jde do tuhýho. Navíc si všímam ekologickýho podtextu (hnusnej Rancor vs hezká příroda ), což je hodně fajn a sedí to. Hlavně sme skončili a já se těšil hned na další, což je dobrý, ne?.) Dávam 80% (-10% za mrtvý děti a sociální tematiku:-) )
S tim Vincim mě to taky mrzelo, ale člověk nikdy neví....na druhou stranu si všimni, že vždycky někam naběhneš a vždycky to dopadne zle. Zkus víc sneaky. Vím že je oser se někam kolo plížit a nic neudělat (někdy ani to nejde), ale pak ti to sneak attack vynahradí (nepletu-li se, máš 3k6, už, co? Shocked ), od toho máš weapon finese, abys měl dobrej utok, přidej k tomu flank a je to solidní bonus...(a nejen pro tebe) ale neni to na fight tváří v tvář. Od toho máš charakteristiku "support" a s timhle druhem povolání nikdy normálním způsobem moc damage nedáš, bohužel. Neni to kritika, jn se ti snažim vykutit nějakej zpusob, abys nemusel trávit dnd na onom světě. Přemýšlel si o tom assassinovi např ...radím jako paladin:)?
Sry za dlouhej comment, ale řikam si, že by sem klidně mohl jít i názor na družiny, vychytávky apod... pokud ne, už to nikdy neudělám;)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Aug 05, 2008 10:55 am

Je fajn, že si všímáte všech věcí jako např. stav Rankoru a okolí atd. a dáváte si je dohromady. Všechno to hezky do sebe zapadá. A sem zvědavej, kdy se dostaneme do fáze, že si začnete pokládat jednu základní otázku:) Ale na to brzy příjdete, ještě jsem vám nedal impulz. Alespoň pevně věřim, že si jí nakonec položíte. Jinak včera mě to taky bavilo a celkem jsem si to užíval. Uvidíme, jak si poradíte dál a jestli bažina nakonec nespolkne celou výpravu.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Vinci Tue Aug 05, 2008 11:47 am

Já bych rád sneakoval, ale jen si vezmi kdy jsem k tomu měl prostor...ani na tumbly to pár týdnů neni.. A než se dostanu ke flanku maj všechny potvory místo kšiltu sekeru Smile Nad assasinem jsem nepřemejšlel, páč nemam na něj knížky.. Ale je fakt, že dávat si mága je k ničemu. Jinak mně se to včera taky líbilo, asi taky proto že jsem se mohl konečně noc na to pěkně vyspat. Ani zas tak moc mi nevadilo, že jsem zkameněl, aspoň to je trochu drama.. a za ještěrkou bych běžel kdykoli znovu a v týdle situaci jí i vyslal. Wink ..a bažiny supr trupr. je fajn, že tam je i spoustu věcí okolo.
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Tue Aug 05, 2008 11:59 am

Njn, já vim, ale od toho jsem fighter, abych jim ti kšilty přidělal. Je blbý svxym zpusobem, že máš z nás nej iniciativu: vem si to naposledy... hraješ první, protumbluješ mezi tři lidi, jednoho píchneš za šest.... pak hrajou ty pomalý... a píchnou/seknou/praští tě za 30 a čus. Musíme to nějak ztaktivizovat:) nechci aby všichni čekali na mě, ale zase, co tam sám naděláš? nebo napřed pal lukem a pak di na blízko nebo něco takovýho
asse si prohlídni, má takový ty sexy dark kouzla, poisony a umí instant kill shot, když míří víc kol. je v DMGčku sice, je sice evil, ale urrčo ti marty dovolí i variace (žejo?.) )
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Tue Aug 05, 2008 12:13 pm

hej a vyuzij vic tu jesterku ;], vim ze se o ni bojis, ale kdyz sem vcera videl ty staty, tak bych se ve predu bal vic o tomase..je jasny ze si ji hlidas, ale je fakt mocna, co strilet spis, nebo se plazit na sneak se zlodejem a pri tom si ve predu uzit bojovani s jesterkou s 60 hp? :]]..

edit : o jeji healeni se postaram I love you

4 MARTY : po boji s trolem se soustredim na to aby kamen vysal co nejvic energie ze sfery, kterou ovlada a predal ji me ;]


Naposledy upravil LOKAR dne Tue Aug 05, 2008 12:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Vinci Tue Aug 05, 2008 12:17 pm

Však jo, první kolo většinou střílim, nejspíš by bylo nejvýhodnější, abych střílel pořád, jenže to jsem si vyzkoušel už kolikrát, že střelec je oser a mě by to prostě nebavilo. Tak se snažim si jít píchnout a do předposledního dnd mi to vycházelo aspoň do tý míry, že jsem přežíval. Rolling Eyes
P.S. Já ti nevyčítam, že to kosíš. JInak bychom si nezahráli nikdo. Razz
edit: Spočítej si do kolika soubojů se zatim dostala. A ted v bažině kdy jí zpod vody kouká jen hřebínek moc taky srandy neužije.
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Tue Aug 05, 2008 12:32 pm

A proč se zatim nikam nedostala? Hele, mně v plátovce kouká taky jen hřebínek a neřešim (viz muj -7 tumble:-) ) Máš ten luxus mít vepředu fightera, tak toho využívej hlava nehlava. A když tě střílení neba.... co házení dýk? jedovatejch... ? máme lektvaráře:-E
marty&lokar: jak je to s těma potionama? zatim to vypadá na slušnej jenikuv handicap, když nic nemuže. Nebo muže? jen se ptám:)
edit: já vim, že nevyčítáš, v poho, já taky nic nevyčítám, jen si myslim, že už ze svý podstaty tvoj postava neni dělaná na to, co doposud vycházelo... chce to změnu taktiky (imho) nebo dvě police ress scrollů.-) v dungu budeš zase mnohem flexibilnějšíWink
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Tue Aug 05, 2008 12:35 pm

no mam par bylinek, pak sem zjistil ze potrebuju aparaturu..ale spechali sme zachranovat svet, nechtel sem zdrzovat..
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Tue Aug 05, 2008 12:40 pm

Pravda a proto sem se s platností od teď rozhodl řešit výrobní skilly ne během hry, kdy by všichni umřeli nudou, zatim co by jsme dvě hodiny míchali lektvary, ale mimo hru právě tady na fóru. Ponecháme lehkou RP formu v nějakym extra Topicu a tam bude k přístupnosti aparatura, seznam tvejch bylinek, budeš si tam moc psát recepty, DC checky a tak dál. Dokonce je tady na fóru taková libůstka a to je hod kostkou... přidělal jsem to k možnosti odeslat odpověď a vypadá to nějak takhle. takže si budeš moct i zcela náhodně házet přímo na fóru na úspěch.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Fri Aug 08, 2008 11:56 pm

dneska opet 80% nejmin, skvely ze dorazil vojta!!!, baziny sou fakt umorna pout a pomalu nam to chcipa, ale to k tomu patri .), snad se po drackovi pujde trosku lip..
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Sat Aug 09, 2008 12:21 pm

To jo, slušná depka. Atmosféra prostě supr. Drak byl dobrej oříšek, sme se zapotili hodně slušně. Taky jsem byl rád, že sme se sešli všici a docela sme začali i vymakávat taktiku. ne nějak suprově, ale flanky a rozestavění dobrý pro mágy apod. nám docela dou, řekl bych.-)
Dávam 70% (zas tak moc sem si draka neužil, na silný nestvury je škoda, že fighter nemuže bejt až tak kreativní a radši rube co nejlepší bonusy - ale to je jen muj subjektivní pocit :-) )
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Sat Aug 09, 2008 12:24 pm

no hustejsi mi prisel souboj s trolem .) nevim proc, bal sem se ho vic nez nemrtvyho draka
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru