Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zpětná vazba

5 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Aug 11, 2008 11:10 am

Sem rád, že se líbilo. Ten drak byl spíš takový zpestření. Byl celkem silnej, ale ne až tak jak by skutečně měl, už přecejen nějakou dobu hnil a po pravdě děsně blbě se odhaduje, na co máte a na co ne, už jen z principu, že souboj je celej v podstatě o náhodě a tu já nijak neovlivnim.

Na nižších lvlech je taktika celkem o ničem, jelikož nemáte s čim taktizovat, ale jak přibejvaj vlastnosti, featy, kouzla a jiný abilitky, je na čase, aby jste o tom začali přemejšlet nejen v rámci vaší postavy, ale hlavně skupinově.

Začne přituhovat a věřte, že tank to bude mít hodně těžký bez vaší pomoci. Jelikož AC v pozdějších fázích je v podstatě nulová hodnota, což je imho dost nedomyšlený, protože pak kvalitu tanku určuje pouze počet životů a ne AC, který se zvedá jen velmi velmi obtížně.

Ohledně AC se pokusim vymyslet nějaký dodatečný pravidlo nad kterym budeme diskutovat.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Mon Aug 11, 2008 12:13 pm

tjn, to mě taky vždycky bylo líto plechovek, protože na 20 lvl to mužou dotáhnout v nejlepšim tak na 25 AC (s magic itemama) ale nestvury bohužel těch adekvátních +15 na utok nemaj, spíš tak +30... je to tam trochu zlý. možná zkusit nějak rozpracovat defensive stance nebo si vemu expertize asi. už ted mě to děsí
ad taktika: na nižšim sice je o hovně, ale to, že už si třeba sami nepálíme do zad je po letech hezkej pokrok:-)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Aug 11, 2008 12:50 pm

Ale jo, celkem už to dáváte a line of sight už všem co hrajou něco řiká. Základní pravidla, na to jak jsem se v tom motal, převážně v boji, už mi jdou taky celkem od ruky a od zavedení změn v oprt. atackách a 5ft. stepem bez pohybu sem vstřebal. Ono dávat neustále pozor jestli někdo něco neporušuje ( ač neúmyslně ) je taky někdy pěkně vyčerpávající.

Snažim se, aby ty souboje odsejpaly, protože přílišný prostoje dělaj z dynamickýho souboje statickej a to se potom promění v nudu.

Celkem jsem koukal, že bonusy k útokum a kouzlum za pěkný popsání útoku byly správněj krok ku předu, protože už to konečně nějak vypadá, alespoň dle mejch představ a dokážu si už ten souboj představit jako nějakej celkovej výjev a ne sled seků a kouzel, který k sobě nepatřej.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Melloth Wed Aug 13, 2008 9:55 am

Tak, po čase se mi zase naskytla chvilka volna v práci, respektive jsem si troufnul si jí udělat, tak jsem si řekl, že postnu do tohodle ošemetného topicu plného kritiky a chválení něco pokud možno smysluplného. To se ale lehko řekne a hůř realizuje, no uvidíme;)

Co se naší družiny týče, bez debat se zlepšujeme jak v hraní svých postav, tak v hraní celkovém, čili rozhovorech, uvažovaní o postupu v bitvě i před ní a podobně, stejně jako v popisování útoků, kouzel a podobně, což by ale nadevšechny pochybnosti nebylo, kdyby nás k tomu Marty šikovně nepostrčil systémem bonusů, postrkávání a připomínání. Ale to je jenom dobře, kvalita tím rozhodně jen vzrostla a s ní i zábava.

Příběh jako takový je už jako obvykle kvalitní, na to už jsme si zvykli z minulých dobrodružství a kdyby to tak nebylo, určitě by nás to mrzelo...naštěstí, a tim jsem si ze společného bydliště víc než jistý, má Marty průměr přečtení zakoupené knihy v řádu hodin, takže snad studna s nápady hned tak nevyschne. Abych tady ale jenom nechválil, co mi trošku oproti minulosti chybí, je dopnění hlavního děje různými zápletkami menší důležitosti, popřípadě stejné důležitosti ale osobnějšího rázu. Možná tam něco takového je, jen jsme na to ještě nepřišli, možná se to jen netýká mně nebo jsem jen slepec a nevšiml jsem si, ale - kde je tajemná postava, která kdysi Aramilovi vydloubla oko a nařezala polštářky u prstů, pro lučištníka celkem důležité? Kde je mluvící urážlivý luk, nasírající celou družinu a odmítající střílet? Kde jsou "naše" tajemné stíny ohrožují naše životy? Určitě si rozumíme, co mám na mysli. Snad se ještě něco takového objeví, i když to zatím možná není proto, že je to toho osobnějšího rázu a tím možná pro plynulost hry trošku zdržující.

Vyprávění příběhu je už taky klasicky skvělé, na úrovni. Marty na to má talent, člověk tu chudobu a umírající děti uplně vidí a chtělo by se brečet. Trofuám si tvrdit, že na tom máme tak zásluhu my, protože se ptáme, máme nápady a dotazy které všechno víc vysvětlují, tím odpadají všelijaké otazníky a nejasnosti a tím vzniké celistvější dojem našeho světa. Takže jen tak dál z obou stran, ale zároveň neusnout na vavřínech. Mluveného slova není v RP hře nikdy dost, aspoň myslím, takže se pořád můžeme zlepšit...budu na tom i sám pracovat a pokusím se ukecaností svýho čáryfuka ukecat všechny k smrti:)

Další bod bych dal obtížnost hry - Marty to nastavuje docela dobře, tady si dost dobře nedokážu představit, jak to je snadný nebo nesnadný. Ale většina soubojů je tak akorát, že víme že by se dalo umřít ale neumřeme. Nevim jak moc to Marty upravuje v průběhu, myslim že moc ne, ale jestli jo, asi se nedá dělat nic jinýho, protože je fakt že i sebelepší družina. postižená tak jako my jedničkovou chorobou, nic nezmůže. Jinak o přísnosti a tak moc nevim, zažil jsem jen Martyho a Toma via GM´s a to bylo podobný a dobrý. Teď nemluvim o GM kostce;) Třeba s Namezen, jehož náplní je podle toho co jsem slyšel nechat všechny umřít, to bude horší. Co mi tady chybí, a teďka nevim jestli jsem to neměl zařadit spíš do příběhu (ale myslim, že ne) je lineárnost toho příběhu. No, lineárnost asi není to správné slovo. Příběh musí být tak nějak lineární, podle toho, co je vymyšleno a připraveno v zeleném sešitě. Mám na mysli spíš nás nechat víc na pochybách co máme dělat dál. Vždyť jakou jsme si užili srandu při přikládání kamenů ke kompasu matematickou metodu. Zkrátka, vždycky víme že máme jít tam nebo tam, můžeme si vybrat ale je prostě dáno že tam půjdem, buď v pořadí A a B, nebo B a A. To právě asi musí zůstat, ale nechat nás víc na pochybách, že to rozhodnutí je víc důležitý, by mohlo vyvolat zajímavý rozhovory. Vždyť to nemusí být důležitý a nemusí to nic ovlivnit, ale my si to můžeme myslet, ne?Smile

Líbilo by se mi taky nějaký větší vyžití v Rnacoru. Vždycky jen tak čekáme, ale neříkejte mi, že v takovém městě není co dělat. Někoho tam musí třeba hledat, lupiče, nebo celou bandu - tak proč si tim nezpříjemnit čekání, něco si vydělat a nezískat respekt? Říkám si, jestli je "chyba" v nás nebo v Martym...Je fakt, že my jsme se nikdy nezeptali jestli tam neni někde na dome přibitý pergamen s nečím zajímavým atd., ale nadruhou stranu zní i otázka : Marty, byl bys na něco podobnýho připraven?Wink

A ještě něco, teda myslim že veskrze jen chvála k věcem, co mi uktvěly v paměti. Bažiny zatím bezkonkurenčně nejlepší, uvidíme jak to vlastně ještě dopadne, ale prostě to bylo super, atmosféra, přemlouvaní dělníku, souboje nebo lsti trolů - prostě paráda. Určitě to nebylo ale tim, že to předtim by bylo spíš jako spíš tim, že vývoj našich postav nám dává mnohem víc možností. Snad se to neobrátí časem k horšímu třeba pro Toma vpředu, ale myslim že ho vydqatně podpoříme, naplánujem nějakou taktiku a Jenda ho dostatečně nabuffuje. Takže to půjde...

Moc jsem toho nepochválil, ale musel bych zdůraznit tak nějak všechno, protože všechno mi něčim utkvělo v paměti, něčim co mi vrtá hlavou, jestli to byla náhoda, nebo se to vysvětlí atd.. A to je jenom dobře, to se mi líbí a i proto se já i ostatní tak těším na tři dny hraná na DnD chatě a na každé další sezeníWink Tohle zatim stačí a když mě něco napadne, dodám. Snad si z toho každý něco vezme:D
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Wed Aug 13, 2008 11:11 am

Ty asi nemáš v práci co dělat Cool Dík za super typy, alespoň vim o co stojíte, jelikož tohle je přesně to co potřebuju od vás slyšet.

Nastřelit něco co by se mohlo odehrávat a vás to zároveň pobavilo, určitej okruh událostí, který by vás zaujmuly.

Uznávám, že příběh byl docela lineární a moc možností vlastního rozhodnutí jste neměli, ale bohužel realita je taková, že každý session musí mít jasně danej průběh, kterej se nakonec +/- liší samozřejmě vzhledem k vašemu jednání. Drobnosti a všechny rozhovory + charaktery postav nechávám na mojí náladě a prostě tak nějak co mi z toho vyplyne spontáně.

Ale v podstatě mi stačí na konci session říct, kam budou cca. směřovat vaše kroky a rád se vám přizpůsobim, ale z blindu celý dobrodružství neudělám, respektive udělám, ale úroveň bude nejspíš dost pochybná.

Dále bych chtěl podotknout, že během dobrodružství už jste potkali velmi mnoho zajímavých míst a mocných postav ke kterým se váže spousta dalších dobrodružství, příbehů a otázek (jmenovitě: bažiny aneb pradávné bojiště, drowí kouzelník, pohřebiště, zástupce správce, dva draci atd.) ale je jen na vás jak se k nim postavíte, já vás do ničeho dokopátat nebudu.

Příběh se pomalu začne komplikovat a myslim, že za nějakou chvíli nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Upozorňuju, že sme skutečně na začátku a v podstatě teprve předminulou session jsme uzavřeli tkz. prolog příběhu. Od minula (tz. v bažinách) jsme nastartovali chapter 1, tak snad se vám bude směr příběhu líbit.

Upozorňuji, že příběh je ZCELA ve vašich rukách, stačí mě jen naznačit, jakým směrem se chcete ubírat a já se na to připravim.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Melloth Wed Aug 13, 2008 12:56 pm

Tohle je asi tak všechno, co jsem chtěl slyšet. GOOD!
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Fri Aug 15, 2008 12:13 pm

Hele, jak to máme tedko s komponentama? Nikdy sme na ně nehráli, ale zase si řikam, že je to škoda, někdy sou to fakt libový věci:-) Co dát za komponenty zase bonus? Pokud si je caster sežene tak třeba +1 k DC nebo třeba + k damage. Pro mě je to sice mimo, ale napadlo mě to sem hodit, co vy na to.
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Fri Aug 15, 2008 2:09 pm

Já proti tomu nic nemám, ale rozhodně na nějaký dražší komponenty hrajeme i když po pravdě, my sme se nikdy nedostali do fáze hry s nějakejma High lvl kouzlama a tudíž i drahejma komponentama. Chtělo by se mrknout jestli na kouzlo co zatim někdo používá, už neni potřeba něco vzácnýho. V případě může zakomponovat použití komponentu v popisu kouzla, čímž taky dosáhne kýženého efektu - bonusu:)
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Wed Aug 20, 2008 8:13 pm

Jedno téma, co jsme s jirkou vykutili:
Ve hře je hrozně málo peněz/cenin/předmětů/oběživa. Zatím jsme toho za celou hru moc nenašli a na to že jsme na osmý... víš jak to myslim. A nemusí to bejt plátovka +2 nebo něco na nás, ale celkově, cokoli jinýho, aby bylo na nákup nějakejch kravin. za celou hru sme dali dohromady tak 2000? odvolam se teď na wizardy, podle kterejch bysm dohromady měli vlastnit věci za nějakou tu stovku kapříků. ale v tomhle směru sme je nikdy nebrali vážně no....
vim že sme nikdy nehráli taktika dung = magical weapon megastore, ale prostě bych to oživil víc starejma dobrejma plus jedničkama a tak. vim, že comment muže vypadat sobecky a lootersky, ale stojim si za tim, chybí mi to tam. myslim že RP a příběh máme obojí supr, pak nevidim duvod, proč se krotit i s timhle, nejsme hovada, co dou jen po majetku (taky je to vidět, že žádnej nemáme.-) )
pro všechny:
Taky si řikam, že souboje nám trvaj fakt nějak dlouho. což byl taky vždycky náš problem, ale jde to do extremu, míváme fakt zbytečný záseky ala dohledávání DC kouzla kouzelníka, koukání do PHB atd.
protože DMG neni comp a nestíhá zaboha uhlídat všecko, mohli bysme vzít něco na sebe (taky by to tak správně mělo bejt) Jirka řikal, že projde sneaky a hidy atd a udělá si tabulku všech těch bonusu a postihu (suchý listí, moc světla, plížení zezadu, bla bla) aby pak martymu mohl říct rovnou kdo ma jaký DC na listen a spot - a rovnou poradit i někomu, kdo sem tam hiduje..... ja si chci udělat special attacky, abych pořád nečuměl jak se dělá grapple a trip a jak je to na koni tak podobně. myslim že každej muže takhle shrnout to, co mu dělá největší problem a pokud to neni utopická myšlenka, mohli bysme souboje hezky urychlit a řek bych že i zkvalitnit.
discuss


Naposledy upravil Flavis dne Wed Aug 20, 2008 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Wed Aug 20, 2008 8:17 pm

na zase ale musime uznat ze na chate sme toho nasli o dost vic nez normalne, to zase jo, ale jinak s vama souhlasim ;]

edit : no ja se snad ty kouzla uz naucil i si je napsal, driv to byla bida..jeste poradne musim nadrtit odvraceni, uz sem ho cet asi petkrat a nic
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Vinci Wed Aug 20, 2008 9:32 pm

Myslim že máme rekord co se týče délky soubojů - většina jich trvá přes hodinu..
Vinci
Vinci
Admin

Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Rogue
HP: 31
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Sep 01, 2008 1:14 pm

Na chatě ste našli už celkem obstojný množství magickejch věcí (kvalitních) a je to taky tím, že sme se přesunuli do Chapteru 1 a částečně, protože jsem si uvědomil, že to je zapotřeba stejně jako vy, takže přibližně stejnej magic item drop rate bude pokračovat i v následujících dobrodružstvích. Větší rozhodně ne...

Délka soubojů chtě nechtě se bude čím dál tim víc prodlužovat. Bohužel to tak je a souboje jsou tak i koncipovány, takže bude záůežet jen na vaší připravenosti jedna, když na vás příjde řada... jinak to urychlit nejde. Je tam čím dál tím víc hodů, počítání, abilit atd.
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Mon Sep 01, 2008 4:40 pm

Nikdo po tobě nechce Diablo, to tu ani nepadlo. Jen je síla postav kalkulovaná i z itemů. Odvíjí se od toho i CR atd. S novym item drop stylem neni problem, bylo toho víc... co víc si přát.
Délka soubojí se bude prodlužovat, ale nemusí zas o tolik, když si každej novou abilitu prostuduje dopředu. Sme všichni jen lidi, nikdo nemá v mozku PHB, ale u souboje mužem podle mě mrtě času vystříhat tim, že vímce co a jak. Minimalně je tam pět minut na rozmyšlení a nalezení všeho infa, než se obejde kolečko..
nebyl to apel na martyho, ale na nás:)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Sep 01, 2008 5:58 pm

CR jednotlivejch nestvůr a výsledný EL si hlídám jako oko v hlavě a o nestvůry s DR 15/+3 se fakt bát nemusíte:) Všechno posuzuju před tim, než to tam dám. Uvidíme, jak vás další dobrodružství potěší. Poklad si ale bude muset zasloužit:)

Jinak během dovolený jsem se neflákal a přečetl celej PHB a DMG skrz na skrz. Pokusil jsem se ho narvat do hlavy ( snad úspěšně ), ale převážně jsem dělal i výpisky nějakejch zajímavejch věcí a pravidel o kterejch sme třeba nevěděli. Doufám, že to po sobě rozluštim a na dalším DnD si o tom popovídáme.

Btw. taky jsem zjistil, že jsem vám dával uplně blbě expy, ale to sand ani slyšet nechcete ne?Very Happy Protože kdyby jste zjisitili, jak moc blbě sem je počítal, tak by ste mě asi neměli rádi:D
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Mon Sep 01, 2008 9:06 pm

proc, delil si je vsem dvema ;]?
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Mon Sep 01, 2008 9:51 pm

Kdyby dvěma pale Převáděl jsem to na encounter lvl a ten pak počítal jako výsledek pro počítání expů. Takže třeba za ty Githianky jste dostaly asi 3 míň, než mělo bejt... Stávalo se to u soubojů s dvěma a více nestvůrama, takže snad to tak strašný nebylo, ale přepočítávat to už nebudu, alespoň to teď bude rychlejší...
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Melloth Mon Sep 01, 2008 10:58 pm

Zdálo se mi ale že xpujem pomalejš než tehdy:-D Ale no problemo:)
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Mon Sep 01, 2008 11:53 pm

to nevadi, aspon si ten dalsi lvl vzdycky vic uzivame ;]
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Tue Sep 02, 2008 1:23 pm

Taky mě to nijak dvakrát neva:-)
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Melloth Wed Sep 03, 2008 12:33 am

Jediný mínus co na tom vidim, ale který se časem změní v plus, pro mě jako vždy nevysvětlitelnou operací, je to, že sme museli kosit furt slabší potvory a nepotkali nic lepšího...ale to přijde neodvratně, takže je to fuk...a mínus je pryč, teď radvo raďSmile
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Sat Sep 06, 2008 12:29 pm

Hey, nemame poslední dobou feedback, takže:
Minule mě to bavilo i bez kosení a to dost, bylo to hodně good, hlavně konec v Rancoru. Na Rancor sem se těšil fakt dlouho.
No a včera taky supr, stoky byly fajn, dávali sme to monstrákum docela sežrat, nebo oni žrali nás, ale i tak to bylo good.) Baví mě meč a štít a masa hp se vykompenzovala tim, že dávam menší dmg, sem teda bez výčitek svědomí spokojenej:-) dávam zase 80% :-)

edit: zase sme zapomněli na pochodně - určit, kde sou a kam sahá osvětlení, Vinci mohl sneakovat... Sad
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Melloth Sat Sep 06, 2008 5:26 pm

Přežil jsem? NEbo si mám vymyslet nového sebe?Smile
Melloth
Melloth

Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 06. 08. 08

Deník postavy
Class: Čaroděj
HP: 26
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Flavis Sat Sep 06, 2008 6:50 pm

No, řikali sme si, že by se hodil mág, co by házel protekce, aby už nikdo neumřel...
Flavis
Flavis

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Paladin 5 / Fighter 2
HP: 54
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Lok´Ar Sat Sep 06, 2008 7:01 pm

jako to monstrum sme zabili, ale pak sem te chtel zachranit, skocil sem za tebou a platovka me stahla pod hladinu..stvura i s tebou v tlame klesala ke dnu a ja se zacal topit..nez me vytahli tak si byl po smrti :{
Lok´Ar
Lok´Ar
Admin

Poeet p?íspivku : 129
Age : 36
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Kněz (7.úroveň)
HP: 55
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue3400/6000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3400/6000)

https://hadikruh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro DM Omegaboy Sat Sep 06, 2008 8:02 pm

A já pak napekl koláče a rozdával je zlobivým dětem...
DM Omegaboy
DM Omegaboy
Dungeon Master

Poeet p?íspivku : 144
Registration date : 31. 07. 08

Deník postavy
Class: Barbarian/Druid
HP: 21
Experience:
Zpětná vazba - Stránka 2 Left_bar_bleue1450/2000Zpětná vazba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1450/2000)

Návrat nahoru Goto down

Zpětná vazba - Stránka 2 Empty Re: Zpětná vazba

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru